SARAY TALEBE YURDU MEZUNLARI İFTARDA HASRET GİDERDİ

10.08.2012 10:50

 

SARAY TALEBE YURDU MEZUNLARI İFTARDA HASRET GİDERDİ

1995 yılından beri ilimizde Talebeye ve Eğitime hizmet alanında faaliyet gösteren SARAY TALEBE YURDU, geçmiş yıllarda yurtta kalan mezunlarına iftar yemeği düzenledi.

Çok sayıda mezun öğrencinin katıldığı iftar programında Türkiye’nin 81 vilayetinden hatta yurt dışından gelen öğrenciler kendi dönem arkadaşlarıyla hasret giderdiler.

İftar yemeğinde mezunlara hitap eden yurt idarecileri “geleneksel olarak her sene ağustosun ilk haftası yaptığımız ve bu sene 8.sini düzenlediğimiz mezunlar günümüz bu sene de Ramazan ayına denk geldi ve “iftardan sahura sevgi seli” etkinlikleri şeklinde kutlamayı planladık. Türkiye genelinde hayata atılmış, eğitimini tamamlamış veya üniversiteye devam etmekte olan bu gençlerimizle iftihar ediyoruz, sizler ülkemizin aydınlık geleceğisiniz, sizler kelimenin tam anlamıyla altın nesilsiniz” dediler.

İftarda başlayıp sahura kadar devam eden mezunlar gecesinde tanışma ve yurtta kaldıkları döneme ait hatıraların dile getirildiği özel bölümde renkli ve duygusal anlar yaşandı.

İstanbul’da faaliyet gösteren tekstilci Düzce’li işadamı İbrahim KETEN tarafından verilen iftar ve sahur yemeğinin ve ortamın son derece güzel olduğunu ifade eden mezunlar, bir sonraki mezunlar gününü dört gözle bekliyoruz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

SARAY TALEBE YURDU GELENEKSEL MEZUNLAR PROĞRAMI, Yeni açılan SARAYANAOKULU’nun gezilmesi, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.